The Walk: Fitness Tracker Game

Android için Fitness Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Six to Start
The Walk: Fitness Tracker Game; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz, formda kalmanızı sağlayan kullanımı kolay bir Android için Fitness Oyunudur.

The Walk: Fitness Tracker Game; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz, formda kalmanızı sağlayan kullanımı kolay bir Android için Fitness Oyunudur.

The Walk: Fitness Tracker Game oyununda herşey bir istasyona bırakılan bomba ile başlamaktadır. Her adım sizin için hayati önem taşımakta. Bu oyunda size düşen görev dünyayı size verilen kurtarabilecek nitelikteki paketi en kısa sürede hedefe teslim etmek. Hayatta kalabilmeniz için uzun ve macera dolu bir yürüyüş sizleri bekliyor. Bu yolculuk sıkıcı bir adım sayacı şeklinde değil, interaktif bir macera şeklinde sunulmaktadır.

Uygulama İngiltere Sağlık Bakanlığı ile ortak olarak geliştirilen bir uygulamadır. Uygulamayı çalıştırıyorsunuz ve cebinize koyuyorsunuz, adımlarınız sayılarak harita üzerinde işaretleniyor. Bu yolculuk sırasında düşman ve polis ajanlarından kaçmalı, yakalanmaktan kaçınmalısınız. 51 bölüm ve 800 dajkikalık ses kayıtları ile desteklenen uygulamada bombayı kimin koyduğunu ve kimlerin planladığını anlamaya çalışıyorsunuz. 

Formda kalmak ve zayıflamak için eğlenceli bir yöntem olan The Walk: Fitness Tracker Game oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
The Walk: Fitness Tracker Game indir